4qhgarn0p0wlv4mw7mzo

 • 1

 • 15

 • 16
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 17
 • 12
 • 18
 • 40
Ispis
17
Lis

Izvještaj: Orijent-Vrbovec

16.10.2010 Orijent-Vrbovec 0:0

Na hladnu i burovitu Krimeju, ovaj susret je ponovno privukao samo one najvjernije crveno-bijeloj boji.
U utakmici bez izrazitih prilika sa obje strane, tek uz jednu "mrtvu" šansu naših, svjedočili smo nogometnoj uspavanki, gdje je Orijent bio bliži pobjedi, međutim podjela bodova je najrealniji ishod ove miroljubive utakmice. Što se tiče tribine, naš klub je imao podršku svih 90 minuta, a sama atmosfera je okrunjena u 19 minuti utakmice kada je izvedena koreografija sa bar zastavicama i prigodnom porukom našim dečkima, koji su nam ovaj put priredili utakmicu za zaborav, međutim bod je bod i prema tome trebamo biti zadovoljni, koliko god smo očekivali više i bolje.
Sa sučevim znakom za kraj utakmice vjerno ispračujemo naš klub pjesmom podrške, te se nadamo novoj pobjedi već u sljedećem kolu.
Da malo približimo pratiteljima događanja iz nižih liga, treba napomenuti i apsurde u našem rangu natjecanja, a to je da gotovo do zadnjeg časa se nije znalo kada utakmica Orijent-Vrbovec, po službenoj satnici uopće započinje. Za taj apsurd apsolutno nisu krivi klubovi, već HNS, koji redovito mijenja satnicu, te sam službeni raspored utakmica koji je poslan klubovima prije početka prvenstva, a jučerašnja obavijest stigla je gotovo u zadnji čas, tako da i pristigli gledatelji su ostali iznenađeni informacijom o početku utakmice, kao i kolo prije u Dugom Selu. Sramota!

HNS - JAD I BIJEDA HR NOGOMETA

-Slike-

Croatia United Kingdom Germany France Netherlands

godisnja
FORUM

GALERIJA
VIDEO

clanci

SUSAK

povijest