4qhgarn0p0wlv4mw7mzo

 • 1

 • 15

 • 16
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 17
 • 12
 • 18
 • 40
Ispis
26
Lis

Izvještaj: Opatija-Orijent

23.10.2010 Opatija-Orijent 1:1

Sa standardnom ekipom popratili smo naš klub i u Opatiji. Zbog pojedinačnih problema na ulazu, solidariziramo se se sa ostalima te odlučujemo ostati van stadiona. Smještamo se iza ograde van tribine, te slijedi 90 minuta odlične zabave, te onima kojima je i Opatija daleko, te onima koji iz razno raznih razloga nisu došli, može im biti itekako žao. Stalna podrška koja stiže van stadiona, nakon primljenog gola gura naše dečke te uskoro zabijamo za 1:1, što je i konačni rezultat te je ostao osjećaj da se igralo još 10 ak minuta da bi odnijeli i sva 3 boda iz Opatije. Također nakon ove utakmice žalimo i što ne igramo neke jače tekme, sa više ligaškim protivnicima, jer ova standardna najvjernija ekipa što prati naš klub gdje god da igra, ima srce veče od Učke, a ljubav prema klubu je nemjerljiva. Malo nas je, al smo....

Borba se nastavlja!

-Slike-

Croatia United Kingdom Germany France Netherlands

godisnja
FORUM

GALERIJA
VIDEO

clanci

SUSAK

povijest