07
Lis

Izvještaj: ORIJENT - NK Otočac

01.10.2016. ORIJENT - NK Otočac 4:0

Docekali smo i to, prekid crnog niza od cetiri poraza zaredom, a na Krimeji su stradali gosti iz Like, NK Otocac.
Losi rezultati Orijenta utjecali su na posjetu na stadionu, na kojem se skupilo oko 150 gledatelja, medjutim atmosfera na stajanju je bila odlicna od prve minute.
Glasna podrska od samog pocetka utakmice kao da je potjerala nase naprijed, da bi Ismaili zabio vec u 3' za vodstvo 1:0.
Prvo poluvrijeme prolazi u premoci Orijenta, dok "narancasti" prijete tek nekoliko puta.
U nastavku utakmice odlucni Orijent stisce jos gas uz odlicnu podrsku koja ne staje, da bi Mikulic u 63' pogodio za 2:0, sto je bilo jasno da bodovi ostaju na Krimeji.
Nasi redaju prilike, napadaju goste koji pokusavaju nesto iz polukontri, da bi raspolozeni Sertic poentirao u 75', te 78' za 4:0, a da se lopta od precke u 89' zabila u gol bio bi to njegov hattrick nakon dugo vremena.
Sve u svemu napokon smo vidjeli jedan raspolozeni Orijent koji je stiskao cijelu utakmicu, a da je bilo jos malo koncentracije, rezultat je mogao biti i veci u korist crveno-bijelih, medjutim imamo pravo biti zadovoljni kako vidjenim, tako i atmosferom na stajanju.
Na kraju utakmice pobjeda se proslavila sa igracima i sa ponesto pirotehnike, a "trece poluvrijeme" je nastavljeno do duboko u noc.
Cestitke nasim deckima na pobjedi i prekidu negativnog niza i sada idemo na Hreljin kod favoriziranog Naprijeda iscupati im bodove.
Podrzi svoj lokalni klub, naprijed ORIJENT!!!