Svi

Izvještaj : Cres - ORIJENT

27.05.2016 Cres - ORIJENT 2:2

No stress on Cres!
Na dan kada je "pola" Grada potegnulo na Maksimir na proslavu naslova 1 HNL, te se svi sjatili na Korzo, naš "Starčić sa Sušaka" sa druge strane Rječine a sa njime i neumorni Red Fuckersi potegnuli su na zadnje gostovanje te predzadnje kolo ove sezone 2016/17 u jednoj ligi koju prate samo istinski nogometni fanatici.
Naš klub lišen usluga čak sedmorice igrača, krenuo je put Cresa sa nekoliko kadeta i juniora koji su se pokazali u najboljem svijetlu, dok je ekipa RF88 stigla na otok na sve moguće načine, pa čak i barkom.
Utakmica sredine ljestvice ove 4.HNL lišena velike važnosti zamalo je srušila rekord najmanje posjete u novijoj povijesti na našim utakmicama (Novalja - Orijent u 3 HNL), gdje smo na početku utakmice iz zajebancije izbrojali ravno 14 domaćih gledatelja koji su u drugome poluvremenu uhvatili petama vjetra zbog nesnosne vručine, tako da smo na stadionu ostali samo mi, Red Fuckers i par roditelja naših igrača.
Paklena vručina natjerala je suce da u nekoliko navrata prekidaju utakmica da se igrači osvježe, dok su neumorni RF88 90 plus minuta imali svoj show.
Naši dečki odigrali su još jednu dobru utakmicu, te nastavili pozitivan niz od 12 utakmica bez poraza, te ukoliko bi se sezona još nastavila, sada bi već opasno visio rekord iz sezone 2005/06, kada smo imali 17 utakmica bez poraza.
Bod na Cresu je apsolutno zaslužen, s time da smo imali i kratko vodstvo, ali se i vračali u utakmicu, gdje je mladi Aščić odlično reagirao odmah nakon ulaska sa klupe i zabio za konačnih 2:2.
Što se tiče navijačke podrške bilo je ovo još jedno dobro gostovanje neumornih fanatika, gdje smo i ovaj puta pokazali kako se voli i bodri svoj klub u jednoj ligi koju nitko ne prati i u jednoj utakmici gdje osim Red Fuckersa nije bilo skoro pa nikoga na tribinama stadiona Dari.
Ostaje nam još zadnje kolo slijedeće subote koju ćemo završiti na najbolji moguči način u utakmici za prestiž i još jednu sezonu uz jedini nam klub Orijent.