02
Lis

Izvještaj: Orijent-Vinodol

01.10.2011. Orijent-Vinodol 5:2

Nakon što je odrađena suspenzija od jednog kola pred praznim tribinama nogomet se ponovo vratio na travnjak sušačkog ponosa i to u pravom stilu! Inače na ulazu nas je dočekao rigorozan pregled policije i redara, dreger, skidanje i popisivanje ljudi gdje je palo opet nekoliko kazni. Naš Orijent je u utakmici prepunoj golova i preokreta stigao do prve ovosezonske pobjede zabivši novopečenom trećeligašu pet golova. Gosti su na samom početku utakmice poveli sa 0:1 i nakon početnog šoka naši su se trgnuli i ubrzo izjednačili da bi se sa tim rezultatom završilo prvo poluvrijeme. U drugom dijelu ponovo su gosti ušli tvrđe i konkretnije u susret te poveli sa 1:2. Nakon toga izgledalo je da ćemo ponovo ostat bez bodova i pobjede, ali silovita i srčana igra našeg kluba urodila je plodom te Orijent preokreće rezultat i utakmicu u svoju korist zabivši 4 komada u gostujuću mrežu. Utakmica je obilovala lijepim i složenim akcijama i samo je naša mladost i neiskustvo bila prepreka da gostima ne utrpamo 10 golova. U prvom poluvremenu navijanje je bilo "razvodnjeno" bez pravog gušta, ali u drugom dijelu nakon što smo se svi skupili orilo se Sušakom noseći naše dečke do toliko željene prve pobjede u priredbi koja je bila prava nogometna poslastica za navijače našeg Orijenta.