19
Lis

Izvještaj:Dugo Selo-Orijent

18.10.2011. Dugo Selo-Orijent 1:1

U ritmu 2 utakmice u 7 dana, koje traje od početka natjecateljske sezone, ovo je za nas možda bilo i najteže gostovanje ove polusezone.
Odlučni da i ovaj utorak na strani, naš Orijent ne bude sam, na put u Dugo Selo potegnula su 3 stopera, te "prstom" i šverc vlakom ipak se stiglo do "gore" a zbog "tehničkih" problema nažalost ekipa auto nije uspjela stići na tekmu. Utakmica je bila zanimljiva, bilo je prigoda i sa jedne i sa druge strane, ali je domaća ekipa ostavila uvjerljiviji dojam. Bez obzira na sve to, naši momci su poveli sredinom drugog poluvremena i kada smo vidjeli 0:1 na semaforu nastao je šok, nevjerica jer već dugo nije bilo tako na nekom gostovanju pogotovo kod neugodnog suparnika kao što je Dugo Selo. Od tada su se naši fokusirali samo na obranu i odbijali domaće napadače sve do 92-e minute kada primamo gol i domaćin poravnava rezultat na 1:1 što je na kraju bio i konačan, ali i ravnopravan ishod utakmice. Na kraju pozdravljamo naše momke kojima nije izostala podrška ni na ovom preko tjedna dosta udaljenom gostovanju. Nadamo se da će i u narednim kolima dati sve od sebe, prolit zadnju kap znoja i naša im podrška nikad neće izostat ma gdje god oni igrali. Unatoć izgubljena tri boda u zadnjim minutama, možemo biti zadovoljni, jer ovaj bod nam je u ovim teškim trenucima velik ko Učka.